Motorky BMW GS - vše o motocyklech BMW řady GS a o cestování na nich
Motorky BMW GS - vše o motocyklech BMW řady GS a o cestování
  • · BMW GS
  • · Fórum
  • · Články
  • · Zprávy
  • · Galerie
  • · Naše fotografie
  • · Odkazy
  • · Ke stažení
  • · Inzerce
  • · Hledat
Reklama
Kalendář akcí
<< Leden 2026 >>
Po Út St Čt Pá So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Číst diskusi
Motorky BMW GS - vše o motocyklech BMW řady GS a o cestování :: Inzerce :: Soukromá inzerce
 
OT P. Toyota Avensis 2.0B T25 kombi
zetor
#1 
Přidané 17.06.2026 10:24
Avatar člena


Příspěvků: 9107
Registrace: 09.11.10
4 auta je teď nějak moc, tak jedno pouštím. Koupil jsem ho před pěti lety manželce, ale bohužel jaksi nezvládá řadit a do toho třeba ještě dávat blinkr, tak jsem byl nucen pořídit automat. Grin

Nasypal jsem do něj přes 120tkč...teď by to chtělo jen udělat brzdy (ne nutně).

Auto má nový katík, lambdy, spojku. Dále byla dělaná hlava (zabroušeny ventily, srovnaná hlava atd.). Asi bych si ho měl k výše uvedeným "opravám" nechat, ale prostě auto stojí a 2 prdele nemám. Wink

Pro členy se nějaká sleva na třeba ty brzdy najde. Wink

Spotřeba je na dálku kolem 7l, město počítejte +-10.

https://www.sauto.../210202999
 
zetor
#2 
OT P. Toyota Avensis 2.0B T25 kombi
Přidané 26.06.2026 11:36
Avatar člena


Příspěvků: 9107
Registrace: 09.11.10
Smile
 
HynekBlazek
#3 
OT P. Toyota Avensis 2.0B T25 kombi
Přidané 26.06.2026 18:34

Příspěvků: 1
Registrace: 26.06.26
Ahoj, díky za nabídku. Zní to zajímavě a je vidět, že se do auta dost investovalo. Jen se chci zeptat na pár věcí – kolik má aktuálně najeto, jaký je ročník a v jakém stavu je karoserie (rez, kosmetika)? Ty brzdy znamenají jen destičky a kotouče, nebo je potřeba řešit něco víc? Jinak pokud je technicky všechno po těch opravách v pořádku, mohl bych se na něj přijet podívat. Kdyžtak pošli ještě VIN nebo odkaz, ten v příspěvku je useknutý.
 
OndraCB
#4 
OT P. Toyota Avensis 2.0B T25 kombi
Přidané 26.06.2026 18:44

Příspěvků: 186
Registrace: 04.09.18
Odkaz normálně odkazuje. Asi AI bot Cool
 
Přejít na fórum:
Motorky BMW GS - diskuse :: Inzerce :: Soukromá inzerce :: Více v diskusním fóru
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zaregistrovat se
Zaslat zapomenuté heslo
Kdo je on-line
Hosté on-line: 177
Členové on-line: 1
jezek

Registrováno: 8,825
Nejnovější člen: HynekBlazek

Poslední návštěvy
Reklama
Vygenerované za: 2.30 sekund
Copyright © 2006 BAWORAK.CZ | Kontakt | Časté dotazy | Pravidla portálu | Hosting poskytuje CGI