4 auta je teď nějak moc, tak jedno pouštím. Koupil jsem ho před pěti lety manželce, ale bohužel jaksi nezvládá řadit a do toho třeba ještě dávat blinkr, tak jsem byl nucen pořídit automat.
Nasypal jsem do něj přes 120tkč...teď by to chtělo jen udělat brzdy (ne nutně).
Auto má nový katík, lambdy, spojku. Dále byla dělaná hlava (zabroušeny ventily, srovnaná hlava atd.). Asi bych si ho měl k výše uvedeným "opravám" nechat, ale prostě auto stojí a 2 prdele nemám.
Pro členy se nějaká sleva na třeba ty brzdy najde.
Spotřeba je na dálku kolem 7l, město počítejte +-10.
Ahoj, díky za nabídku. Zní to zajímavě a je vidět, že se do auta dost investovalo. Jen se chci zeptat na pár věcí – kolik má aktuálně najeto, jaký je ročník a v jakém stavu je karoserie (rez, kosmetika)? Ty brzdy znamenají jen destičky a kotouče, nebo je potřeba řešit něco víc? Jinak pokud je technicky všechno po těch opravách v pořádku, mohl bych se na něj přijet podívat. Kdyžtak pošli ještě VIN nebo odkaz, ten v příspěvku je useknutý.