Motorky BMW GS - vše o motocyklech BMW řady GS a o cestování na nich
Motorky BMW GS - vše o motocyklech BMW řady GS a o cestování
  • · BMW GS
  • · Fórum
  • · Články
  • · Zprávy
  • · Galerie
  • · Naše fotografie
  • · Odkazy
  • · Ke stažení
  • · Inzerce
  • · Hledat
Reklama
Kalendář akcí
<< Červen 2026 >>
Po Út St Čt Pá So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Číst diskusi
Motorky BMW GS - vše o motocyklech BMW řady GS a o cestování :: Motorky BMW :: BMW F650GS
 
Spínací skříňka
Maka123
#1 
Přidané 21.06.2026 17:12

Příspěvků: 6
Registrace: 21.06.26
Koupil jsem si po dvaceti letech moto BMW F650GS 37kwse se 17tis. km. Naposledy jsem seděl na Jawě 640, tohle je takový nervózní motor Vyměnil jsem olej, chladící kapalinu, brzdovku, svíčky a všechny filtry kromě palivového. Mám tu problém že když chci vytáhnout klíč ze zapalování, tak to vytáhnu i s vložkou zámku, vůbec to ve spínací skříňce nedrží. Koukal jsem že vy to takhle být nemělo a měla by tam držet. Poradí prosím někdo co s tím? Dík Martin.
Upravil Maka123 dne 21.06.2026 18:46
 
Maka123
#2 
Spínací skříňka
Přidané 21.06.2026 18:45

Příspěvků: 6
Registrace: 21.06.26
Našel jsem tohle https://www.bmwmotoparts.cz/vlozka-zamku-s-klicem-p1729/?cid=181 vyřeší to můj problém?
 
jezek
#3 
Spínací skříňka
Přidané 21.06.2026 19:20

Příspěvků: 2965
Registrace: 05.11.08
Vložka zámku má stavítka kdy poslední stavítko je dlouhé aby zapadlo do drážky ve spínací skříňce a tím pádem nejde vytáhnout. Zkontroluj jestli v poslední drážce u vložky zámků je toto stavítko - plíšek který by tam měl zaskočit do drážky. Pokud ti tam nezaskakuje a máš ho tam tak je velice pravděpodobné že ta spínací skříňka je poškozená a bude se muset vyměnit..Velice často poškození spínací skříňky vzniká při pokusu o odcizení motorky kdy někdo tu spínačku vytrhne a tím tu drážku může poškodit
Upravil jezek dne 21.06.2026 19:22
 
Maka123
#4 
Spínací skříňka
Přidané 21.06.2026 19:59

Příspěvků: 6
Registrace: 21.06.26
Večer jsem se byl projet a když jsem zastavil a chtěl vypnout zapalování, tak vložka i s klíčem byla fuč. Naštěstí jsem jí našel v kapotáži. Půlka těch stavitek tam chybí.
 
Maka123
#5 
Spínací skříňka
Přidané 21.06.2026 19:59

Příspěvků: 6
Registrace: 21.06.26
Objednal jsem nový klíč no.
Upravil Maka123 dne 21.06.2026 20:05
 
jezek
#6 
Spínací skříňka
Přidané 21.06.2026 20:38

Příspěvků: 2965
Registrace: 05.11.08
Je pravda ze 730,- neni moc... jen si budes muset prestavet vložky zamku na nadrzi a kufrech (pokud je mas) aby jsi nemel od kazdeho jiny klic... teda pokud ti to nevadi..
 
Maka123
#7 
Spínací skříňka
Přidané 21.06.2026 20:48

Příspěvků: 6
Registrace: 21.06.26
Nevadí, jenom se kluci zeptám, je normální že se s tím Rotaxem nedá jezdit pod 3tis./ot.? Je to takový vzteklý.
 
Maka123
#8 
Spínací skříňka
Přidané 22.06.2026 11:15

Příspěvků: 6
Registrace: 21.06.26
Zítra mi přijde nový zámek, jak ho tam namontovat? Dík
 
Přejít na fórum:
Motorky BMW GS - diskuse :: Motorky BMW :: BMW F650GS :: Více v diskusním fóru
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zaregistrovat se
Zaslat zapomenuté heslo
Kdo je on-line
Hosté on-line: 250
Členové on-line: 1
Pitbull

Registrováno: 8,823
Nejnovější člen: lubostom

Poslední návštěvy
Reklama
Vygenerované za: 0.16 sekund
Copyright © 2006 BAWORAK.CZ | Kontakt | Časté dotazy | Pravidla portálu | Hosting poskytuje CGI