BMW Motorrad Česká republika: Motorrady
Přidal Milos dne 09. September 2021
Seriál Motorrady ti přináší pro BMW Motorrad Česká republika partnerská motoškola "Přijďte se projet". Poradíme ti moto vychytávky, které ti pomohou v mnoha situacích, které tě na tvé mašině mohou potkat každý den.

Více najdete
Novinka


Seriál Motorrady ti přináší pro BMW Motorrad Česká republika partnerská motoškola "Přijďte se projet". Poradíme ti moto vychytávky, které ti pomohou v mnoha situacích, které tě na tvé mašině mohou potkat každý den.Motorrady - úvodní díl


Motorrady 2. díl - Tlak v pneumatikách na nezpevněném povrchu.
2. díl našeho seriálu Motorrady ti vysvětlí jak pracovat s tlakem pneumatik na nezpevněném povrchu. Více už ve videu David Carda, hlavní instruktor motoškoly "Přijďte se projet". Tak upusť tlak a vyraž:)


Motorrady 3. díl - Jak zvednout padlou motorku
Ve třetím díle našeho moto seriálu nám Anička předvede jak si snadno sám zvedneš položenou motorku. A ta naše není žádný drobeček, ale legendární R 1250GS.


Motorrady 4. díl - BMW F 900 R. Roadster, který padne do ruky
Čtvrtý díl našeho seriálu představí skvělý roadster BMW F 900 R, který přináší skvělé svezení se spoustou asistentů a moderních technologií. Z této mašiny na zem vždycky dosáhneš. Podrží tě v každé zatáčce.


Motorrady 5. díl - Správný postoj na motorce v terénu
V pátém díle našeho seriálu se dozvíš jak na nejlepší postoj jezdce v terénu. Na nic nečekej a užij si ho!


Motorrady 6. díl - Základní nastavení motorky pro jízdu v terénu
Šestý díl našeho seriálu přinese jednoduchý návod jak provést základní nastavení motorky pro jízdu v terénu.


Motorrady 7. díl - Zásady správné jízdy v terénu
V sedmém díle našeho seriálu BMW Motorrady vám David Carda z motoškoly "Přijďte se projet" vysvětlí základní zásady pro správnou jízdu v terénu.


Motorrady 8. díl - Skvělá a agilní BMW G310 GS
Osmý díl našeho seriálu BMW Motorrady představí skvělou motorku BMW G310 GS, která vyniká fantastickou ovladatelností jak na silnici, tak v lehkém terénu, příjemnou váhu, se kterou si poradí i menší postavy s menší fyzickou zdatností a přitom přináší špičkové parametry motocyklů BMW.
Kanál: https://www.youtube.com/channel/UCoViSLZf2GkFasv5DOZSAEg