Moravská 300
Přidal Milos dne 10. January 2023
Kdo rád jezdí. Ten rád objevuje. Ze sedla motorky je naše Morava krásná a vzrušující. Pojďte ji s námi projet, prozkoumat, probádat. Rádi bychom všechny nadšené jezdce v jedné stopě pozvali na 3. ročník akce "Moravská 300 - tak nasedni a jeď!", která se uskuteční 12.8.2023. Jedná se o orientační jízdu po moravských cestách a zákoutích. Chceme s Vámi projet cesty, které jsou zajímavé, hezké a třeba i inspirující. Snad poznáte nová místa, nové lidi a získáte nové zkušenosti.
"Moravská 300" je pro každého jezdce ať jezdí na čemkoli, jakékoli značky. Stačí splnit podmínky registrace.

Novinka

Kdo rád jezdí. Ten rád objevuje. Ze sedla motorky je naše Morava krásná a vzrušující. Pojďte ji s námi projet, prozkoumat, probádat.

Rádi bychom všechny nadšené jezdce v jedné stopě pozvali na 3. ročník akce "Moravská 300 - tak nasedni a jeď!", která se uskuteční 12.8.2023.

Jedná se o orientační jízdu po moravských cestách a zákoutích. Chceme s Vámi projet cesty, které jsou zajímavé, hezké a třeba i inspirující. Snad poznáte nová místa, nové lidi a získáte nové zkušenosti.

"Moravská 300" je pro každého jezdce ať jezdí na čemkoli, jakékoli značky. Stačí splnit podmínky registrace.

Přijeďte a jen s pomocí slepé mapy si ověřte své dovednosti v orientaci. Pokud rádi jezdíte po křivolakých cestách, kde překvapení čeká za každou zatáčkou, našli jste tu pravou akci.

Nejde o to, bezmyšlenkovitě ujet daný počet kilometrů, ale užít si to. Tato jízda prověří jízdní um a schopnosti každého z Vás. Důležitý je spolehlivý stroj, který Vás doveze na start, k cíli a potom zpátky domů.

Všechny účastníky čeká krásná jízda a skvělý zážitek. Proto neváhejte a zúčastněte se naší akce po moravských cestách a zákoutích..

Těšíme se na Vás, Moravská 300

Více na www.moravska300.cz