Sraz BmwGS friends v Machově pocta Vevisoj
Přidal Bob dne 15. April 2024
Ahoj kamarádi po dobrých ohlasech z loňského roku a dotazech jestli letos udělám Machov jsem se rozhodl,že opět se sejdeme od 31.5 do 2.6.2024 zavzpomínat na Vevise, Hanibala, Machov, kde nám bylo vždy moc dobře. Opět se sejdem jako loni na Kukuldě u Jakuba,který nám vyšel vstříc a udělá nám pomyšlení. Takže v pátek příjezd večer gulášek, plznička ,gambáč dle libosti. Sobota snídaně, poté odjezd se kochat pod vedením již místního znalce Kašáka na pstruha do PL zde celodenní kochačka,poté návrat na Kukuldu zde grilovačka steaky, šopáky,kdo co chce Kuba má vše dobrý, jo má dobrý hambáče. Neděle snídaně a rozjezd domů. Seznam přihlášených hlašte se prosím hýr budu aktualizovat 1 stranu.Kapacita ubytování je max 20 lidí zbytek stany pls.Teplá voda sprchy,splachovací WC delux zajištěno.
Novinka


Ahoj kamarádi po dobrých ohlasech z loňského roku a dotazech jestli letos udělám Machov jsem se rozhodl, že opět se sejdeme od 31.5 do 2.6.2024 zavzpomínat na Vevise, Hanibala, Machov, kde nám bylo vždy moc dobře. Opět se sejdem jako loni na Kukuldě u Jakuba,který nám vyšel vstříc a udělá nám pomyšlení.

Takže v pátek příjezd večer gulášek, plznička ,gambáč dle libosti.

Sobota snídaně, poté odjezd se kochat pod vedením již místního znalce Kašáka na pstruha do PL zde celodenní kochačka,poté návrat na Kukuldu zde grilovačka steaky, šopáky,kdo co chce Kuba má vše dobrý, jo má dobrý hambáče.

Neděle snídaně a rozjezd domů.

Seznam přihlášených hlašte se prosím hýr budu aktualizovat 1 stranu.Kapacita ubytování je max 20 lidí zbytek stany pls.Teplá voda sprchy,splachovací WC delux zajištěno.

Více v diskusi: Sraz BmwGS friends v Machově 31.5-2.6.2024 pocta Vevisoj